logo act & speak
stránky zobrazit v českém jazyce display web in english
Novinky

Kurz pro děti z 5. - 8. tříd

Po dlouhé odmlce se vrací detektivní hra s písničkami The Robber! Zkoušky každý čtvrtek odpoledne. Více ZDE.


Písničky do hodin angličtiny

Jste-li učitelé nebo rodiče, možná se vám bude hodit několik našich dětských písniček na výuku angličtiny. U některých videí najdete v popisu i tipy pro práci s nimi.

What Are You Doing

Good Morning, Hello

Let's Hop


Školní rok 2016-17

V tomto školním roce nepořádá Jeviště žádné kurzy. Velice se omlouváme všem zájemcům a těšíme se na setkávání v dalších letech.


Kurz pro dospělé 2015

Letos začínáme 22. září a scházet se budeme opět v pondělí od 18:15 do 19:45 v ZŠ Kladská. Noví zájemci vítáni! Více ZDE.


Creating original plays with students

A seminar with Prof. John Heckel, Ph. D., from Humboldt State University, California. The seminar will take place in Prague, February 14 - 16., 2014. Please write to bara.dockalova@jeviste.cz for more information.


Zobrazit všechny

Kurzy

angličtina

The Robber

Kurz je určen pro žáký 5. - 8. tříd. V prvním pololetí budeme pracovat s úvodními scénami z detektivní divadelní hry, improvizovat na jejich základě, měnit a spoludotvářet příběh a postavy tak, aby pasovaly přímo na naši skupinu. Ve druhém pololetí budeme divadlo nacvičovat. Součástí divadelní hry jsou i filmové vstupy, takže v rámci některých zkoušek budeme natáčet (i venku). Na jaře nás čekají dva intenzivní víkendy, termíny budou brzy upřesněny.

den a čas: čtvrtek 16:30 - 18:30
adresa: Mánesova 70
první lekce: 4. října 2018
představení: květen nebo červen 2019
cena: 4900,- na pololetí nebo 9300,- na celý rok