logo act & speak
stránky zobrazit v českém jazyce display web in english
Novinky

Stránky pro učitele

Září 2019: Dlouho očekávané stránky pro učitele jsou tu! Obsah se bude postupně rozrůstat. www.actandspeak.com


Letošní kurzy

Ve školním roce 2019/20 otvíráme dva kurzy: ve čtvrtek od 17:30 pro děti od 6. do 9. třídy a v úterý od 17 hodin pro děti od 7 do 9 let. Je také možno přihlásit děti ze 3. - 4. tříd do čtvrtečního kurzu jazykové školy Threshold, se kterou nově spolupracujeme, více ZDE.


Kurz pro děti z 5. - 8. tříd

Po dlouhé odmlce se vrací detektivní hra s písničkami The Robber! Zkoušky každý čtvrtek odpoledne. Více ZDE.


Písničky do hodin angličtiny

Jste-li učitelé nebo rodiče, možná se vám bude hodit několik našich dětských písniček na výuku angličtiny. U některých videí najdete v popisu i tipy pro práci s nimi.

What Are You Doing

Good Morning, Hello

Let's Hop


Školní rok 2016-17

V tomto školním roce nepořádá Jeviště žádné kurzy. Velice se omlouváme všem zájemcům a těšíme se na setkávání v dalších letech.


Zobrazit všechny

Studenti a rodiče

"Jazyková škola Jeviště je pro mne netradiční způsob výuky AJ. To co mne hned první hodinu nadchlo, je příprava hodiny, její dynamičnost a přizpůsobení našim dovednostem. Malá skupina, v mém případě skvělá skupina, a vynikající učitel zajistili mé nadšení z každé hodiny. Pro mne je to relax, ne biflování a nucení se do učení. Jedná se hlavně o komunikaci, tudíž to není klasická výuka, což mě donutilo se připravovat na každou hodinu. Je to poprvé co se na nějaký kurz poctivě a hlavně dobrovolně připravuji. Kolik lidí v jiných kurzech toto může říct? Proto pokračuji.... :-))"

(Petra Jirošová, angličtina pro dospělé - mírně pokročilí)


"Konečně zábavná angličtina! Od té doby, co navštěvuji kurz angličtiny v JŠ Jeviště, se na každou hodinu těším. Vždycky jsem se ostýchala promluvit, dlouho jsem si věty připravovala, abych je měla gramaticky správně, a skončilo to tak, že jsem za sebe raději nechala mluvit jiné a jen jsem se souhlasně nebo nesouhlasně tvářila. Na Jevišti je každá lekce jiná. Hodiny jsou velmi zábavné, celou dobu všichni hovoříme, vymýšlíme kratičké scénky na zadaná témata nebo na základě literárních textů, které si okamžitě předvádíme. Zajímavé jsou i poslechy, kdy dokončujeme např. texty písniček. Vymýšlíme na základě obrázků příběh rozhlasové hry. Na Jevišti nepoužíváme učebnice, míváme texty písniček, výňatky z povídek nebo divadelních her. Zábavné jsou i úkoly - oblíbené jsou nekonečné příběhy, kdy mezi sebou vybíráme nejvtipnější pokračování historky. Bára má nekonečné množství senzačních nápadů a naplňuje do písmene heslo: "Škola hrou". Komenský by na ni musel být pyšný!"

(Eva Sommerová, angličtina pro dospělé - pokročilí)


"Pro mě je nejdůležitější styl výuky: improvizace a hravost. Tyhle dvě věci v životě občas postrádám a tady si je užijem vrchovatě. Někdy dokonce zapomenu, že vlastně mluvíme anglicky - a to je právě to kouzlo."

(Ivana, angličtina pro dospělé - mírně pokročilí)