logo act & speak
stránky zobrazit v českém jazyce display web in english
Novinky

Stránky pro učitele

Září 2019: Dlouho očekávané stránky pro učitele jsou tu! Obsah se bude postupně rozrůstat. www.actandspeak.com


Letošní kurzy

Ve školním roce 2019/20 otvíráme dva kurzy: ve čtvrtek od 17:30 pro děti od 6. do 9. třídy a v úterý od 17 hodin pro děti od 7 do 9 let. Je také možno přihlásit děti ze 3. - 4. tříd do čtvrtečního kurzu jazykové školy Threshold, se kterou nově spolupracujeme, více ZDE.


Kurz pro děti z 5. - 8. tříd

Po dlouhé odmlce se vrací detektivní hra s písničkami The Robber! Zkoušky každý čtvrtek odpoledne. Více ZDE.


Písničky do hodin angličtiny

Jste-li učitelé nebo rodiče, možná se vám bude hodit několik našich dětských písniček na výuku angličtiny. U některých videí najdete v popisu i tipy pro práci s nimi.

What Are You Doing

Good Morning, Hello

Let's Hop


Školní rok 2016-17

V tomto školním roce nepořádá Jeviště žádné kurzy. Velice se omlouváme všem zájemcům a těšíme se na setkávání v dalších letech.


Zobrazit všechny

Zájemci o letní dílny a intenzivní kurzy v Praze prosím čtěte ZDE

LETNÍ DIVADELNÍ DÍLNA PRO DĚTI

Praha, 30. června – 13. července 2008

Každý den od 9 do 12 hodin.

Intenzivní divadelní dílna pro anglicky mluvící děti ve věku 8 – 12 let. Děti se budou každý den setkávat v útulném Malém Nosticově divadle nad Certovkou na Malé Straně, aby si zde vyzkoušely celou řadu divadelních aktivit, které naknec povedou k vytvoření krátké hry a jejího představení na závěr.

Dílna je určena dětem, jejichž rodným jazykem je angličtina, nebo jejichž znalost angličtiny je na úrovni rodilého mluvčí. Na rozdíl od ostatních kurzů a dílen nabízených Jevištěm není tento kurz zaměřen na výuku jazyka, ale na zážitek z divadelní tvorby. (Pokud máte zájem o intenzivní kurz angličtiny pro děti s nižší znalostí jazyka, kontaktujte nás prosím.)

Kurz povede kvalifikovaná divadelní umělkyně a dramatička ze Spojených států.

Cena dílny je 6900 Kč.

Máte-li zájem o více informací, napište nám na info@jeviste.cz.

LETNÍ DÍLNY V KALIFORNII 2008

2. - 16. srpna 2008

Divadlo, angličtina a zábava!

Na příští léto chystáme již třetí ročník úspěšných mezinárodních dílen v Arcate v severní Kalifornii. Stejně jako v minulém roce vás ve spolupráci s California Institute of English Language and Theatre zveme na nevšední jazykový pobyt, kde po dva týdny budete moci plně rozvíjet své jazykové dovednosti prostřednictvím divadla.

Dílny probíhají v prostorách Divadelní fakulty Humbold State University, pouhých několik mil od oceánu a nedaleko slavných obřích tisíciletých sekvojí. Ubytování bude zajištěno v rodinách, aby byli studenti maximálně ponořeni do anglicky mluvícího prostředí a mohli co nejvíce zdokonalit své jazykové dovednosti. Po dohodě je však samozřejmě možno zajistit i ubytování v hotelu.

Účastníci se mohou těšit na dva týdny plné divadelních cvičení, hraní, autorského psaní a režírování a nakonec na vlastní vystoupení. Součástí programu bude práce s hlasem a výslovností, cvičení spojující jazyk s pohybem, improvizace, společná i individuální tvorba scén a příprava závěrečného představení.

Dílny budou probíhat pod vedením zkušených lektorů a rodilých mluvčích. Mezi lektory bude také Barbora Dočkalová, zakladatelka Jazykové školy Jeviště, která stála u zrodu projektu a společně se dvěma profesory z tamnější univerzity program řídí.

Kromě intenzivního jazykově-divadelního programu plánujeme pestrou nabídku volnočasových aktivit večer a o víkendech, jako například výlet k moři, návštěva divadla, exkurze, koncerty, večírky atd.

Program je určen pro studenty angličtiny od 16 let (horní věková hranice není stanovena) a pro učitele angličtiny, kteří se zajímají o metodu výuky prostrednictvím divadla. K účasti je nutná alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny.

Kurzovné činí 590 dolarů, ubytování v rodině i se stravou: 390 dolarů (z toho 90 je organizačni poplatek).

V případě zájmu kontaktujte prosím B. Dočkalovou na čísle 604 232 717.